ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ
Русский военный корабль, иди нах*й! Слава Україні!
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Звільнення з контрактної служби (СРОЧНО!!! ГОДЕЦКОМУ И.Ю.)

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Призывник
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Terminafter
Участник
Участник


Зарегистрирован: 17.07.2006
Сообщения: 5

СообщениеДобавлено: Вторник, 18 Июля 2006,01:22:35    Заголовок сообщения: Звільнення з контрактної служби (СРОЧНО!!! ГОДЕЦКОМУ И.Ю.) Ответить с цитатой

Шановний Игорь Юрьевич, скажіть бідь-ласка скільки мені потрібно прослужити на контрактній службі щоб не забрали на строкову, я з вищою освітою, военкафедри не було. Кажуть терміни контрактої служби для тих хто не служив і з вищою освітою - зараховуються в строкову з кратністю 2 до 1, тобто не 9 міс., а 18 міс потрібно прослужити. Я вже прослужив 9 міс. Допоможіть будь-ласка.
Дякую за увагу.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
игорь годецкий
Адвокат
Адвокат


Зарегистрирован: 04.08.2004
Сообщения: 534
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Среда, 19 Июля 2006,21:08:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

треба бачити ваш контракт, пришліть копію
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Terminafter
Участник
Участник


Зарегистрирован: 17.07.2006
Сообщения: 5

СообщениеДобавлено: Воскресенье, 23 Июля 2006,08:58:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
КОНТРАКТ
Про проходження військової служби у Збройних Силах України

Міністерство оборони України в особі:
_____________________________________________________________
з одного боку, та громадянин
_____________________________________________________________

з другого боку, відповідно до пунктів 13-21 Положення про проходження військової служби солдатами, матросами, сержантами й
старшинами Збройних Сил України уклали цей Контракт про таке:
1. Громадянин _______________________________________________

ознайомлений із законами та Віншими нормативно-правовими актами України, регулюють порядок проходження військової служби, і
добровільно бере на себе зобов'язання
проходити військову службу у Збройних Силах України
протягом строку дії контракту на умовах, установлених законами та іншими нормативно-правовими актами України, що регулюють порядок
проходження військової служби, та цього Контракту.
Сумлінно виконувати вимоги військових статутів, накази командирів та начальників, службові обов'язки, добре володіти довіреною технікою (озброєнням), уміло керувати особовим складом.
2. Міністерство оборони України зобов'язано забезпечувати громадянина ___________________________________________
додержання його прав та прав членів його сім'ї, включаючи отримання пільг, гарантій та компенсацВій, встановлених законами та іншими нормативно-правовими актами України, які визначають статус військовослужбовців та порядок проходження військової служби, а також призначення його на військову посаду відповідно до професійної освіти, військового звання та військово-облікової
спеціальності.
3. Контракт укладено на три роки з ** ********** 20__ року.
4. Не пізніш як за 2 місяці до закінчення строку дії Контракту сторони
зобов'язуються повідомити одна одну про намір укласти Контракт на новий строк або про його не укладання.
5. Контракт укладено у двох примірниках, які мають однакову силу і зберігаються кожною зі сторін.
6. Інші умови контракту
Контракт передбачає участь у навчаннях, польових виходах, а також вибуття у відрядження та навчання за розпорядженням відповідних командирів.


_______________________ _______________________
_______________________ _______________________
_______________________ _______________________
_______________________ ________________________



7. Умови Контракту можуть бути змінені або доповнені тільки за згодою сторін у письмовій формі.
8. Підпис та адреси сторін:

_______________________ _______________________
_______________________ _______________________
_______________________ ________________________


9. Контракт набирає чинності з ** ********** 20__ року.
10. Чинність Контракту припинено___в_________________200__року, у зв'язку з___________________________________________________


_____М.П.____________________________________________________


Последний раз редактировалось: Terminafter (Пятница, 06 Февраля 2009,22:11:13), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Чапаев
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 29.08.2005
Сообщения: 547

СообщениеДобавлено: Понедельник, 24 Июля 2006,11:52:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
Контракт укладено на три роки з 27 жовтня 2005 року.
Эх, человече... Ну надо ж читать, прежде чем подписывать!
_________________
Внимание! Побочные эффекты использования Темной стороны Силы могут включать потерю волос и зубов, внешние признаки уродства, а также проблемы с джедаями. Темная сторона подходит не для всех. Пожалуйста, проконсультируйтесь с врачом перед применением.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Terminafter
Участник
Участник


Зарегистрирован: 17.07.2006
Сообщения: 5

СообщениеДобавлено: Среда, 26 Июля 2006,00:23:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Да я понимаю, для нормального звільнення треба 3 роки, но діло не в тому. Є ще три варіанти: - за службовою не відповідністю або систематичним не виконанням умов контракту (тобто не віхід на службу три рази, або щось подібне), - за сімейними обставинами (треба дуже важливу причину), - за станом здоров'я (дуже важко, за останій рік ще ніхто так не звільнився, треба або бути інвалідом, або щоб реально поїхала криша. Дуже жорстка перевірка). Значить так, єдиний вихід це звільненя за службовою не відповідністю. Поки я служу з нашої роти звільнилось Х чоловік, але це ті хто прослужили строкову службу і прийшли на контракт, а я з вищою освітою був прийнятий на контракт. Були такі що прослужили 1 або 2 місяці і звільнялись, просто в воєннік ставили статтю, за якою звільнявся, а це для декого погано. Для мене всерівно, шо буде в військовому квитку мені головне звідси звільнитись. Короче якщо я не вийду на службу декілька раз, мене в принципі мають звільнити за не виконанням умов контракту, але так як я не служив строкову наш командир переводить в Вінший батальйон на строкову службу - дослужувати термін. Для мене ще залишиться 4 місяці, хоча я прослужив уже 9 місяців. Question

Последний раз редактировалось: Terminafter (Пятница, 06 Февраля 2009,23:07:16), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Terminafter
Участник
Участник


Зарегистрирован: 17.07.2006
Сообщения: 5

СообщениеДобавлено: Пятница, 06 Февраля 2009,23:05:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго часу сутінок всім, значить так, ось я повернувся на форум знову, випадково. Бачу пройшло немало часу, але на моє запитання відповіді немає, зараз я вже розумію, майбуть відповідь була б трохи антидержавна. Але всеодно дякую хоч за це.
Я вже нарешті дослужив до закінчення контракту Very Happy (т.к. в мене не вийшло звільнитись достроково), і в принципі не жалкую. Все таки було багато цікавого, це ж все таки професійна армія. Різні навчально-тактичні заняття приближенні до бойових дій, дуже загартовує і здоровя, і характер. Багато спілкувався з хлопцями та мужиками, які проходили службу за кордоном в різних миротворчих місіях, за власним бажанням (Ірак, Косово, Ліван, Сьерра-Леона і т.п.). Отож хто хоче відчути себе в якості миротворця або справжнього військового то не бійтесь і прямуйте на контракт. Але, відразу попереджую, не все так просто і лекго як це малюють в ЗМІ, та по ТВ, адже наша контрактна армія тільки починає розвиватись. Держава кошти виділяє, але все таки недостатньо, мізерні грошики... Crying or Very sad .
Я бачив як працюють офіцери, вони віддаються на всі 200% службі, тому що хочуть кращого армії, але цього мало, потрібно ще хороше фінансування.
Отож, хто не боїться важких випробувань то - на контракт. Відразу ж важко тому хто не служив строкової, але на контракті про "дедовщину" навіть близько не чути. Вільний вихід в місто в позаслужбовий час, можна жити на квартирі (якщо зарплата дозволить). І взагалі якщо ще неодружений, то навіть непогано можна жити в гуртожитку на території частини безплатно.(Одруженим дуже важко, не вистачає коштів на виживання сімї). Тільки ще одне НІ - треба служити 3 роки... Sad
Ой, щось я захопився Laughing . Майбуть на цьому форумі немає таких, які хочуть служити. Ну гаразд, хай кожен зробить свій висновок. Я не агітую йти служити, і не відмовляю того хто хоче в армію. Це індивідуальний вибір кожного. Я просто висловив свою думку про НОВІ збройні сили, як для мене це була хороша школа, щоб реалізуватись в подальшому житті і досягати нових вершин та своїх мрій... Rolling Eyes .
На завершення хочу сказати: в кого є декілька вільних років, неодружений, не боїться важких випробувань (жити на полігоні в палатках 5 днів, або й більше, холодно, мокро, кліщі повзають), хоче гострих відчутів то вперед... інші ж шукайте вихід, як можна перестрибнути через це. Wink
До зустрічі, на все добре, бажаю кожному знайти себе в житті...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Призывник Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах



© 2004-2009 no-army