ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ
Русский военный корабль, иди нах*й! Слава Україні!
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Військовий облік жінок з 1 жовтня 2022 року. Заборона виїзду

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Правовые вопросы
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Olga
Участник
Участник


Зарегистрирован: 05.08.2022
Сообщения: 1

СообщениеДобавлено: Пятница, 05 Августа 2022,12:53:10    Заголовок сообщения: Військовий облік жінок з 1 жовтня 2022 року. Заборона виїзду Ответить с цитатой

За освітою та спеціальністю підпадаю під військовий облік жінок згідно Наказу Міністерства оборони №35. Турбує заборона на виїзд за кордон під час воєнного стану у разі постановки на облік. Можливо є якість роз'яснення, винятки?
Я так розумію "збирати" будуть тих хто офіційно працює і навчається. Мабуть варіанти, або звільнитися до початку складання списків на підприємстві, або за станом здоров"я бути непридатною.

39 років, 1 дитина, не мати одиначка, не опікун, здоров"я хіба що... грижі хребта, проблеми зі щитоподібною залозою (діагнозу поки немаю)

Може щось порадите.
Заздалегідь дякую!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Christopher
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 16.08.2018
Сообщения: 256

СообщениеДобавлено: Пятница, 05 Августа 2022,17:03:33    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

не ставати на облік та і всьо)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Wolfskin
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 05.04.2015
Сообщения: 139

СообщениеДобавлено: Пятница, 05 Августа 2022,21:03:25    Заголовок сообщения: Re: Військовий облік жінок з 1 жовтня 2022 року. Заборона ви Ответить с цитатой

Olga писал(а):
За освітою та спеціальністю підпадаю під військовий облік жінок згідно Наказу Міністерства оборони №35. Турбує заборона на виїзд за кордон під час воєнного стану у разі постановки на облік. Можливо є якість роз'яснення, винятки?
Я так розумію "збирати" будуть тих хто офіційно працює і навчається. Мабуть варіанти, або звільнитися до початку складання списків на підприємстві, або за станом здоров"я бути непридатною.

39 років, 1 дитина, не мати одиначка, не опікун, здоров"я хіба що... грижі хребта, проблеми зі щитоподібною залозою (діагнозу поки немаю)

Може щось порадите.
Заздалегідь дякую!

Як варіант: виїхати за кордон.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Выживальщик
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 01.03.2022
Сообщения: 112

СообщениеДобавлено: Суббота, 13 Августа 2022,11:25:51    Заголовок сообщения: Re: Військовий облік жінок з 1 жовтня 2022 року. Заборона ви Ответить с цитатой

Olga писал(а):
За освітою та спеціальністю підпадаю під військовий облік жінок згідно Наказу Міністерства оборони №35. Турбує заборона на виїзд за кордон під час воєнного стану у разі постановки на облік. Можливо є якість роз'яснення, винятки?
Я так розумію "збирати" будуть тих хто офіційно працює і навчається. Мабуть варіанти, або звільнитися до початку складання списків на підприємстві, або за станом здоров"я бути непридатною.

39 років, 1 дитина, не мати одиначка, не опікун, здоров"я хіба що... грижі хребта, проблеми зі щитоподібною залозою (діагнозу поки немаю)

Може щось порадите.
Заздалегідь дякую!
. Добро пожаловать на нашу вечеринку сударыня. Рассполагайтесь поудобнее....
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
retone
Участник
Участник


Зарегистрирован: 19.11.2023
Сообщения: 2

СообщениеДобавлено: Воскресенье, 19 Ноября 2023,01:20:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Зверніться до юриста, який спеціалізується на військовому законодавстві або має досвід роботи з подібними питаннями. Він зможе детально оцінити вашу ситуацію та надати конкретні поради. Оскільки ви зазначили проблеми зі здоров'ям, важливо отримати медичну довідку від лікаря, яка підтверджує ваш стан здоров'я. Це може стати підставою для непридатності до служби в армії. Якщо у вас є аспекти, пов'язані з психологічним здоров'ям або стресом, консультування з військовим психологом може бути корисним. Якщо ви працюєте, можливо, варто обговорити свою ситуацію з роботодавцем та дізнатися, чи існують можливості для вас залишитися на роботі в разі мобілізації.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
retone
Участник
Участник


Зарегистрирован: 19.11.2023
Сообщения: 2

СообщениеДобавлено: Воскресенье, 19 Ноября 2023,19:52:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Також важливо враховувати фактори, такі як ваше здоров'я та сімейний стан. Якщо ви маєте медичні обмеження (грижі хребта, проблеми зі щитоподібною залозою, видалення кісти Бейкера), це може стати підставою для визнання вас непридатною для військової служби або виїзду за кордон у воєнний період. Однак, конкретний вплив цих медичних станів буде визначено лікарем-військовим комісаром під час медичного огляду.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Жекка
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 09.04.2007
Сообщения: 597

СообщениеДобавлено: Среда, 22 Ноября 2023,00:52:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Гарна спроба, тов. воєнком, але ні. Тіпа народ не в курсі, як у нас ВЛК проходять.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Metalist
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 18.03.2021
Сообщения: 156

СообщениеДобавлено: Понедельник, 04 Декабря 2023,05:17:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Просто не посещайте ТЦК и проблемы не будет. Спокойно выезжайте, пока есть такая возможность!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Правовые вопросы Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах



© 2004-2009 no-army